Škola a vybavenie

Bazén a sauna

Bazén a sauna!

Kings School International

Fitness centrum

Nachádza v suteréne budovy v zadnom trakte. Fitness má čistú plochu pre cvičenie 335 m2 na ktorej sú k dispozícii posilňovacie zariadenia na posilňovanie všetkých svalových partií a na vykonávanie strečingových a aeróbnych cvičení.

Maximálna kapacita fitness je stanovená na 50 cvičiacich osôb aby boli zabezpečené kvalitné podmienky pre každého cvičiaceho. Cvičiacim sú k dispozícii mužské a ženské šatne so sprchami, uzamykateľné skrinky na odloženie oblečenia a toalety.

Vstup do fitness je možný aj pre ostatnú verejnosť na základe zakúpenia jedno rázového lístka alebo mesačnej permanentky, ktoré si môžete zakúpiť priamo na recepcii vo fitness. Taktiež je možnosť si na recepcii zakúpiť rôzne nápoje a snacky pre doplnenie energie počas a po cvičení.

Hala pre loptové športy

Veľká multifunkčná hala ponúka široké športové a aj mimo športové využitie.

Vyhovuje podmienkam usporiadania extraligových súťaží vo volejbale, futsale, florbale a usporiadaniu medzinárodných súťaží v modernej gymnastike a džude. Ponúka súčasné využitia hádzanárskeho ihriska a basketbalového ihriska resp. volejbalového ihriska. Taktiež je možné halu vybaviť troma volejbalovými ihriskami alebo dvoma zmenšenými futsalovými ihriskami.

Atletická hala

Hala Elán ako jediná atletická hala na Slovensku s certifikátom povrchu IAAF.

Vyhovuje podmienkam usporiadania majstrovstiev Slovenska v atletike. Vybavená pre šprintové disciplíny (8 dráh x 60m), vytrvalostné disciplíny (4 dráhy x 400m ovál), skok do diaľky a trojskok, skok do výšky, skok o žrdi a vrh guľou.

Hrubé rozmery haly sú 89,8m x 39,8m. Hala je vybavená pre všetky atletické halové disciplíny (šprint, vytrvalostné behy, skok do diaľky, skok do výšky, skok o žrdi, vrh guľou). Povrch haly tvorí atletický povrch CONIPUR SW od spoločnosti Conica AG s certifikáciou IAAF.

Halu je možné využiť aj pre organizovanie iných športových a nešportových podujatí, nakoľko celá plocha haly sa uvoľniť a využiť ako multifunkčná plocha.

Hala pre judo a gymnastiku

Hala úpolových športov je špecializovaná hala pre tréning bojových umení a gymnastiky.

Na celej ploche haly je uložená špeciálna podlaha pre tréning bojových umení – TATAMI.

Hala o rozmeroch 18 x 20 m. Ako podlaha je na celej ploche haly položená TATAMI. Hala je vybavená rebrinami, hrubými žinenkami, lanami, rebríkom na šplhanie a švédskou bedňou. K dispozícii je priestor na odkladanie obuvi.

Hala pre šerm

Šermiarska hala je špecializovaná hala pre tréning šermu.

S možnosťou využitia haly aj pre spoločenské akcie a semináre.

Hala o rozmeroch 18 x 20 m je vybavená zabudovanými šermiarskymi planžami s elektronickou signalizáciou zásahu. Podlaha haly je pokrytá PVC. V hale sú taktiež k dispozícii rebriny, žinenky a zrkadlová stena. Využiť môžete aj zabudované ozvučenie haly vrátane DVD prehrávača a bezdrôtového mikrofónu, stropný projektor a elektricky ovládateľné projekčné plátno.

Školské ihrisko

Školské ihrisko!

Kings School International